1. דבר ראשון ולפני הכל, על מנת להצליח ליצור פלייליסט משלכם באמצעות המיוזיק בוקס, עליכם להיות מחוברים לאתר.

2. כשאתם במצב מחובר לאתר, תופיע לכם למעלה בסרגל הכלים קטגורייה ראשית בשם "האירוע שלנו". מלאו שם את כל פרטי האירוע שלכם. אתם תוכלו לעדכן בכל שלב, כל פרט שרשמתם שם.  לאחר שתהיו שלמים עם השירים שבחרתם באתר, חיזרו לסוף הטופס בקטגורייה זאת וליחצו על "שמור ושלח לדי ג׳יי". בשנייה שעשיתם זאת, יגיע אליו קובץ פי די אף עם נתוני האירוע שלכם ורשימת השירים שבחרתם במיוזיק בוקס.

3. תחת הכפתור ״מוזיקה לבחירה", מופיעות כל קטגוריות המוזיקה לבחירה. כל שיר שתבחרו משם, יופיע בעמוד ״השירים שלנו".

4. האתר הוא כלי בשבילכם ולא מעמסה. וככלי, אתם יכולים לנצל את האתר איך שבא לכם. הכוונה היא שאין שום הכרח לעשות משהו שאתם לא רוצים. למשל, אתם לא חייבים לבחור אף שיר למוסיקת אווירה או לריקודים אם לא מתאים לכם וכל מה שבא לכם זה להאציל לגמרי סמכויות ופשוט לקבל את מה שהדי ג'יי ייתן לאורחים ולכם באירוע. באותו הקשר, אתם יכולים למשל להחליט שהדבר היחידי שאתם צריכים מהאתר,  זה לבחור שיר לכניסה לטקס ושיר לסיום הטקס.

 

מצד שני אתם יכולים לנצל את האתר במאה אחוז ולבחור מוסיקה לכל שלב באירוע. 

 

5. כל שם של שיר הוא גם כפתור כפתור "פליי" לשמיעת אותו שיר. ברגע שלחצתם על הכפתור, הנגן שלמעלה מאפשר לכם לשלוט בשיר: בנגן עצמו יש לכם מספר כפתורים פונקציונאליים, א. סמן המאפשר לקפוץ לנקודות מסויימות בשיר. ב. כפתור נוסף,  ווסת עוצמת הקול. כך שלמשל אם שיר מנגן לכם חלש, אתם יכולים להגביר אותו. ג. חץ קדימה וחץ אחורה. ע"י למשל לחיצה על החץ קדימה, תוכלו לקפוץ לשיר הבא, מבלי שתצטרכו לגשת כל פעם לשיר הבא בתפריט המוזיקה.

 בנוסף ישנה האפשרות לתת לרשימת שירים לרוץ כל עוד לא עצרתם אותה בנגן. מיד עם סיום כל שיר, יתחיל באופן אוטומטי השיר הבא ברשימה. זה יאפשר לכם למשל להתרחק מהמחשב ולגשת אליו בכדי לסמן שירים ששמתם לב שאתם רוצים.

6. מצד שמאל לשם השיר יש את כפתורי הסימון. כך שכל שיר שאתם רוצים, אתם יכולים לסמן אותו ב- "כן". אם יש שירים שממש חשוב לכם שינוגנו, ניתן לסמן אותם כ - "חובה" והדי ג'יי יעשה מאמץ גדול יותר לשלב אותם בזמן הנכון.

 

7. כדי לחפש שירים ספציפים באתר, רישמו את שם השיר, או הלהקה וכו', בחלון החיפוש. במידה ומצאתם, תוכלו ישירות משם להוסיף אותם לפלייליסט שלכם.

8. במידה ובחרתם חלק מהשירים, אבל לא סיימתם את כל השלבים. אתם יכולים לחזור בפעם הבאה ולהמשיך מאותה נקודה. כל מה שבחרתם נשמר לכם בכרטיס שלכם. 

 

- לשאלות נוספות אל תהססו לפנות אלינו דרך ה - ״צור קשר״ באתר.

 

בחירה נעימה ומוצלחת!

 צוות מיוזיק בוקס 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

התחברות