1. שאלה: האם אתם מצפים שנהייה די ג׳יים ונבחר את כל המוסיקה לחתונה?

 

 

תשובה: ממש לא! מטרת האתר היא רק לעזור לכם לקבל השראה ולסמן שירים שתשמחו שינוגנו באירוע. ברגע האמת הדי ג׳יי ישלב את הבחירות שלכם, כשהוא לוקח בחשבון גם את טעם הקהל.

 

 

2. שאלה: כמה שירים מומלץ לנו לבחור?

 

 

תשובה: אנחנו לא מגבילים את הכמות באתר, אבל הנסיון לימד אותנו שלא כדאי לבחור יותר מ- 25 שירים לאווירה וכמות דומה לריקודים.
מצד אחד זה יעזור לדי ג'יי שלכם להכיר את הטעם שלכם טוב יותר וכך להביא אותו לידי ביטוי ומצד שני, עדיין יאפשר לו גמישות להוסיף שירים רלוונטיים בהתאם לצרכי הקהל והטעם שלכם.

 

 

3. שאלה: אתם מאפשרים לנו לבחור מוסיקה ואנחנו לא המומחים הכי גדולים, איך זה הגיוני?

 

 

תשובה: אתם לא צריכים להיות מומחים כדי למצוא שירים או סגנונות שאתם אוהבים. האתר לא מצריך לזכור שמות של שירים או להבין בסגנונות של מוסיקה. כל אשר נדרש, זה לעבור על התפריטים ולסמן שירים שאתם אוהבים. כך כאמור הדי ג'יי שלכם יכיר את הטעם שלכם טוב יותר וברגע האמת יפעיל שיקול דעת לגבי מה מתאים לקהל, מה לא, מה צריך להוסיף לבחירות שלכם ובאיזה תיזמון לנגן כל דבר על מנת ליצור אינטרקציה מקסימלאית של הקהל עם המוסיקה.

 

 

4. שאלה: האם מצופה מאיתנו לעבור על כל השירים וכל הסגנונות שקיימים באתר.

 


תשובה: לא. חפשו רק את מה שרלוונטי לכם ודלגו על מה שלא. למשל אם האורחים שלכם באופן כללי ישראלים ממוצא אירופאי, אין מה לבחור להם מוזיקה שנמצאת בקטגוריה "תימנית". אם רוב האורחים שלכם עלו לארץ ממרוקו, כנראה שלא המוזיקה הרוסית באתר, היא זאת שתזיז אותם וכו'.

 

 

5. שאלה: מה עושים אם לא מצאנו באתר שירים ספציפיים שאנחנו יודעים מראש שאנחנו רוצים? 

 

 

תשובה: כשאתם במצב מחובר לאתר, היכנסו ל - "האירוע שלנו" ותחת תת קטגורייה שנקראת "שירים", תוכלו לרשום את שמות השירים שאתם מעוניינים להוסיף. 

 

6. שאלה יש כל כך הרבה שירי חופה, מאיפה בכלל כדאי לנו להתחיל כדי למצוא את השיר שלנו?

 

 

תשובה: זאת בדיוק הסיבה שחילקנו את שירי החופה באתר לכמה קטגוריות. מראש אנחנו ממליצים לכם להגדיר את הכיוון שאתם מעוניינים ללכת עליו, למשל: עברי או לועזי, דינמי או רומנטי או בכלל ללא מילים וכו' וכו'. כך תוכלו יותר להתמקד ולא תלכו לאיבוד בים האופציות. המלצה קטנה בעניין זה, אל תתייעצו עם אנשים אחרים לגבי איזה שיר חופה כדי לכם ללכת עליו? או אם השיר שאתם שוקלים לקחת יפה או לא, מאחר והניסיון מראה שלא תקבלו עובדות, אלא רק דעות וזה רק עלול לבלבל אתכם ולהקשות עליכם להגיע להחלטה. אתם יכולים ללכת על כל שיר או סגנון שאתם אוהבים כל עוד לא בחרתם שיר שהמילים שלו עצובות. בקיצור לכו רק על מה שנכון לכם! שיר שאתם אוהבים ושעושה לכם טוב ישתקף עליכם וישפיע לטובה גם על הקהל שלכם.

 

 

7. שאלה: בחרנו שירים באתר, אבל אין לנו את הזמן לסיים את כל הבחירות במכה אחת, מה עושים?

 

 

תשובה: אתם לא צריכים לדאוג בעניין, כל מה שרשמתם נשמר באופן אוטומטי בכרטיס האישי שלכם. בפעם הבאה שתרצו להמשיך תוכלו להשלים את הבחירות הנוספות שלכם.

 

 

8. שאלה:  האם ניתן להשתמש באתר דרך סמרטפון? 

 

 

תשובה:  בהחלט כן! יתרה מכך, ברגע שאתם בתוך האתר דרך הסמרטפון שלכם, יש לכם את האפשרות ללחוץ על כפתור "הוסף למסך הבית" וכך יתווסף לכם אייקון כזה:  על המסך הראשי של הפלאפון שלכם ותוכלו לגשת לאתר בכל פעם שתרצו מבלי שתצטרכו לחפש אותו כל פעם מחדש באינטרט.

אפרופו שימוש בסמרטפון, אתם (החתן והכלה) יכולים למשל להיות במקומות שונים ולבחור שירים בו זמנית וכל מה שכל אחד מימכם בחר, יתווסף לפלייליסט שלכם, כל עוד נכנסתם עם שם המשתמש והסיסמה שלכם.

 

 

9. שאלה: איך הולכת חלוקת השירים שבחרנו לאירוע. מתי בעצם כל דבר מתנגן?

 

 

תשובה: רשימת השירים שבחרתם היא לכל שלבי האירוע. הכוונה היא שנגיד שבחרתם 10 שירים למוזיקת אווירה. באירוע עצמו הדי ג׳יי יראה מה מתאים לאווירה בקבלת פנים ומה מתאים כמוסיקת אווירה לזמן האוכל. לגבי מוסיקת הריקודים שתבחרו, היא תשולב בהתאמה לקהל שלכם במהלך הריקודים ע"פ שיקול דעת הדי ג'יי. לדוגמה שירים שבחרתם אשר יכולים להתאים לאוכלוסיה היותר מבוגרת באירוע, לא אמורים להתנגן  ב- 12:00 בלילה לאחר שהם כבר הלכו. מצד שני, בשעות הקטנות של המסיבה, סביר להניח שהדי ג'יי לא ינגן פתאום "טנגו" כשכל הצעירים שלכם על הרחבה!

 

  

10. שאלה: עברנו על האתר, בחרנו את השירים שרצינו לכל שלב וענינו על כל השאלות, האם יש צורך בכל זאת להיפגש עם הדי ג'יי פעם נוספת לפני החתונה לתאום מוסיקה?

 

 

תשובה: נהוג לקיים פגישת תאום מוזיקה בין שבועיים לחודש לפני החתונה, אבל  מאחר והאתר מכסה הכל ואתם יכולים לתת כאן את כל הנתונים המשלימים לפגישת ההיכרות עם הדי ג'יי, אז ייתכן וזה לא יהיה MUST. בכל אופן אנחנו משוכנעים שהדי ג'יי שלכם תמיד ישמח להיפגש איתכם אם אתם מרגישים שאתם צריכים ורוצים זאת. 

 

 

_______________________________________

 

 

במידה ויש לכם שאלות נוספות או כל דבר אחר שתרצו לעדכן, אתם מוזמנים לרשום לנו דרך ה - "צרו קשר" באתר. 

 

 

בחירה נעימה ומוצלחת!

 

 צוות המיוזיק בוקס 

 

 

 

התחברות